Nová výdejní místa  
  • Provozovna Animal ID s.r.o., areál Yugo Alloys, budova č.1, snížené přízemí, dveře č. 13, Bystrá 761/10, Praha 9, Horní Počernice. Cena přepravy: 0,-Kč, čas výdeje zboží nutno předem dohodnout telefonicky 728241155
  • BAYCO ČR s.r.o., třída T. G. Masaryka 1452, Roudnice nad Labem, tel.: 416839425, otevírací doba v pracovní dny 8-12, 13-16 hod, ověřte telefonicky.
  • Chovatelské potřeby Italská, nedaleko náměstí Míru, ul. Italská 10, Praha 2, tel.: 775 030 797, otevírací doba v pracovní dny 9-18 hod, ověřte prosím telefonicky.
  • MEDITOOLS s.r.o., Sudín 22, 518 01 Dobruška, tel: 494 664 494, e-mail: info@meditools.cz, vždy po dohodě, dodací lhůta 1 týden
Cena za doručení na provozovnu: 0,- (naše provozovna) nebo výdejní místa 150,- Kč vč. DPH. PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU preferujeme platby bankovním převodem.
Závoz na VM probíhá cca jednou týdně. Pokud potřebujete zboží dříve, volte prosím jiný způsob doručení. O doručení na VM budete informováni e-mailem.

Expresní zásilky: Zboží (pokud je na skladě - budete informováni) bude předáno poště nebo na spedici v den objednání (objednávka doručena v prac.den do 9. hod.) nebo nejpozději následující pracovní den a odesláno expresním způsobem. PPL doručuje podle vlastních pravidel i v běžnou sobotu. Cena takovéto přepravy pak bude cca o 100% vyšší.

Po výběru zboží a způsobu doručení/převzetí, klikněte prosím na tlačítka PŘEPOČÍTAT, v objednávkovém formuláři. Zjistíte tak skutečnou cenu přepravy. Následně můžete OBJEDNAT tlačítkem dole.
Benefit 6000: při překročení částky 6.000,-Kč (bez DPH) máte nárok na přepravu zdarma, pokud jde o standardní zásilku do 1 kg. Nevztahuje se na Expresní, křehké a nadrozměrné zásilky.
Na Slovensko přepravujeme v rámci Benefitu 6000 za 60% obvyklé ceny přepravy. Podmínkou pro tento benefit na Slovensku je platba předem na základě elektronické faktury, která Vám bude odeslána současně s potvrzením objednávky. Při exportu na Slovensko bude faktura vyčíslena v €. Pokud jste plátci DPH uveďte platné DIČ DPH (SK). Podle platných předpisů tuto daň při exportu neúčtujeme a bude odečtena z objednávky. Daň pak odvede zákazník podle zákona o DPH.

1. Vyberte si z nabídky způsobů doručení. Vlevo dole, klikněte na pole se šipkou a zvolte způsob a cenu přepravy.
    Postupujte prosím podle pravidel, jinak nebude sleva na dopravu uznána a bude dopočítána.
2. Klikněte na tlačítko PŘEPOČÍTAT. Zjistíte aktuální cenu za doručení.
Vaše objednávka
Název Katalogové číslo Množství Cena za jednotku
(s DPH)
Cena
(s DPH)
Celkem 0,00
Váš košík je prázdný